Глава фракції “Слуга народу” звинуватив США у “нагнітанні паніки”

ДУМКА 29, Січень 2022, 19:53 200
Глава фракції “Слуга народу” звинуватив США у “нагнітанні паніки”

Глава фракції ” Слуга народу “Давид Арахамія заявив, що США своїми заявами” сіють паніку ” з приводу нападу Російської Федерації на Україну.

“Більшість народу, побачивши, що три, чотири, п’ять “точних дат” (вторгнення, – ред.) вже пройшли, зрозуміли, що це просто залякування людей і спроба сіяти паніку. Я не знаю реальних причин, чому США так роблять, але це точно працює не на користь економіки України… Ми спілкуємося дипломатичними каналами. Пан Дмитро Кулеба, як міністр закордонних справ, постійно піднімає це питання, тому що це не по-дружньому”, – зазначив Арахамія.

Нардеп також зазначив, що навесні більшість сигналів про можливе вторгнення – це були дані розвідки, тепер таку інформацію поширюють на ЗМІ.

“Тобто це більш суворо виглядало. Тому що розвідка показувала скупчення військ… Це в ЗМІ не дуже активно просувалося взагалі. Потім кілька статей з’явилися… А перші два тижні, коли це дійсно відбувалося – це була суто Військова комунікація. І це правильно, якби так і було. А зараз навіть такого немає. Зараз вже до того, як приходять розвіддані, вони вже в The New York Times або в CNN оприлюднені”, – підкреслив Арахамія.