Голова “Слуги народу” вважає, що в будь-якому випадку партія виграє на місцевих виборах

consaidin 11, Вересень 2020, 08:08 147
Голова “Слуги народу” вважає, що в будь-якому випадку партія виграє на місцевих виборах

Для партії “Слуга народу” будь-які результати місцевих виборів будуть виграшними, оскільки на даний час у жодній міській владі немає представників даної політичної сили.

Про це розповів народний депутат голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко в ефірі ток-шоу “Право на владу” на телеканалі “1+1”, передає “Думка”.

“Я вірю в те, що всі наші будуть змагатися. Кандидати від “Слуги народу” будуть боротися. Далі виборець визначить, скільки їх буде”, – розповів нардеп.

На його думку, після місцевих виборів покращиться діалог між Верховною Радою та представниками місцевого самоврядування. Також, Корнієнко впевнений, що “більшість рішень та порядку денного” буде формуватися навколо “слуг”, яких, на думку голови партії, буде досить багато.

“Тому що у кожній обласній раді, у кожній міській раді, в обласних центрах, у радах об’єднаних громад, районних радах – там скрізь будуть фракції партії “Слуга народу”, і нам буде про що поговорити з регіонами, але вже не тільки по лінії органів виконавчої влади, а ще й по лінії самоврядування”, – запевняє нардеп.

Також, Корнієнко поділився, що наразі обговорюється співпраця партії “Слуга народу” з іншими політичними силами.

“Так само в нас є багато цікавих і місцевих проєктів, – розповів нардеп. – Щодо національних проєктів, треба буде, мабуть, системно визначатися, чи будемо ми іти в якусь співпрацю з “Європейською солідарністю”, з ОПЗЖ, з партією “Голос”, з партією “За майбутнє”, з нашими колегами по парламенту, з партією “Батьківщина”.

Слід також зазначити, що на думку очільника партії, в разі перемоги на місцевих виборах, канидати від “Слуги народу” скоріш за все почнуть “опонувати центральній владі”.