Гончаренко: “Кріт” з оточення Зеленського зливає інформацію Москві

Ірина Дубровська 17, Серпень 2020, 15:28 83
Гончаренко: “Кріт” з оточення Зеленського зливає інформацію Москві

Нардеп “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко стверджує, що наближені до президента України Володимира Зеленського, передають ворогу таємні дані про секретну спецоперацію українських спецслужб, щодо затримання російських бойовиків ПВК “Вагнера”

Про це повідомляє “Думка”, посилаючись на відео-звернення Гончаренка.

“Ситуація із затриманням “вагнерівців” у Мінську і поверненням їх на Росію обростає новими подробицями. Насправді, це українські спецслужби розробили спецоперацію із затримання “вагнерівців”. І Білорусь тут спочатку була ні до чого”, – сказав Гончаренко.

За інформацією, якою володіє нардеп, українські спецслужби планували затримати 32 найманця з РФ, що воювали на Донбасі.

“Їх нібито повинні були відправити воювати до Венесуели рейсом Мінськ-Стамбул (і далі), після чого затримати в одному з аеропортів України. Але хтось злив цю інформацію і “вагнерівці” залишилися в Білорусі, а Лукашенко скористався ситуацією”, – заявив він.

“Операція провалилася. І з вини кого? Без сумнівів, з вини “крота”, який займає вкрай високий пост і входить в оточення Зеленського. Оскільки на Росії знають, хто розробляв цю спецоперацію, то на них скоро почнуться нападки. Буде дуже показово. Необхідно спостерігати за ситуацією”, – зазначив Гончаренко.

Нагадаємо, 29 липня в Білорусі було затримано групу російських найманців, серед яких є бойовики з Донбасу.

Незабаром в СБУ повідомили, що наполягатимуть на екстрадиції затриманих у Білорусі бойовиків.

14 серпня Олександр Лукашенко, де-факто виконуючий обов’язки президента Білорусі, видав затриманих під Мінськом “вагнерівців” Росії.