Гончаренко жорстко вказав пропагандистці, де місце російської делегації в ПАРЄ. ВІДЕО

Ірина Дубровська 25, Січень 2021, 16:02 550
Гончаренко жорстко вказав пропагандистці, де місце російської делегації в ПАРЄ. ВІДЕО

Народний депутат від «Європейської солідарності», член делегації ПАРЄ від України Олексій Гончаренко дав коментар російським пропагандистам, який скоріше за все російські ЗМІ побояться оприлюднювати.

Зокрема, російська журналістка нагадала, що Гончаренко був одним із ініціаторів позбавлення Росії повноважень у ПАРЄ, натомість нардеп наголосив, що російській делегації місце у «кімнаті бруду» у Палаці Путіна в Геленджику.

«Кальянна, отам їм треба на жердині виступати перед Путіним. На жаль, вони тут виступають, але я думаю це недовго. Зараз будемо оскаржувати повноваження російської делегації. Впевнений, що колеги нас підтримають, дивлячись як ви вбиваєте людей хімічною зброєю. Ви не розповідаєте про це на своєму каналі, як ви вбиваєте опозиціонерів, б’єте дітей, тисячами затримуєте людей…», – відповів Гончаренко.

На цих словах пропагандистка перервала розповідь українського депутата і спитала, чи буде перформанс. Гончаренко запевнив, що «обов’язково буде перформанс» – оскарження повноважень російської делегації.

«І ми обов’язково покажемо світу хто ви є», – додав Гончаренко.