Ігор Смішко: В 2014 Тенюх пропонував введення військ в Крим, але проти цього виступив Полторак. ВІДЕО

ДУМКА 22, Лютий 2019, 11:18 362
Ігор Смішко: В 2014 Тенюх пропонував введення військ в Крим, але проти цього виступив Полторак. ВІДЕО

У 2014 році на пропозицію Ігоря Тенюха, який в той час виконував обов’язки міністра оборони, ввести війська до Криму, тодішній генерал, а нині міністр оборони Степан Полторак сказав, що потрібно виходити з півострова з піднятими прапорами.

Про даний факт під час ефіру програми “Право на владу” розповів кандидат в президенти України Ігор Смішко, передає інформаційний ресурс “Думка“.

Смішко зазначив, що не дивлячись на той факт, що адмірал Тенюх в своєму житті керував лише одним кораблем, він є порядною людиною. І навіть під час показів на суді адмірал повідомив, що навіть під час виводу українських військ з півострова в кінці березня, він пропонував підвести війська на широкий лад, для спроби прориву на півострів.

Але тоді в дану дискусію вклинився Степан Полторак, котрий на той час очолював Внутрішні війська та запропонував виводити війська з піднятими прапорами.

Полторак сказав виходити з Криму з піднятими прапорами – Смешко.

Тенюх пропонував ввести до Криму війська. Натомість Полторак сказав, що треба виходити з Криму з піднятими прапорами. Про це в прямому ефірі «Право на владу» заявив кандидат на пост Президента України, голова СБУ (2003-2005) Ігор Смешко.

Опубліковано ПРАВО НА ВЛАДУ Четвер, 21 лютого 2019 р.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше екс-президент Польщі Олександр Квасневський порівняв шоумена Володимира Зеленського з Дональдом Трампом.