Канада вводить санкції проти Росії і відправляє своїх солдатів до Європи

ДУМКА 23, Лютий 2022, 11:12 2293
Канада вводить санкції проти Росії і відправляє своїх солдатів до Європи

Канада запроваджує низку економічних санкцій проти Росії, заявив у середу, 23 лютого, прем’єр-міністр країни Джастін Трюдо.

“Незаконні дії Росії в Україні – це атака на демократію та загроза миру в усьому світі. Не помиляйтеся: це чергове вторгнення до суверенної держави. У координації з союзниками та партнерами Канада відповідає першим раундом економічних санкцій”, – написав Трюдо у Twitter.

Також прем’єр-міністр повідомив, що Канада направила додаткові війська для зміцнення сил НАТО. “Ми також надсилаємо до 460 додаткових членів Канадських збройних сил для посилення НАТО. Це передбачає відправлення додаткових військ до Латвії”, – заявив він, додавши, що в регіон спрямують додатковий фрегат та морський патрульний літак.

Крім того, у середу в Україну прибула друга партія військової допомоги від Канади, повідомила глава міноборони Канади Аніта Ананд.

“Здійснили другу доставку летальної військової допомоги для підтримки наших українських партнерів”, – заявила Ананд. Міністерка наголосила, що подальше вторгнення Росії в Україну є абсолютно неприйнятним. “Ми й надалі будемо підтримувати Україну, оскільки країна захищає свій суверенітет і незалежність”, – підкреслила вона.