Кілька країн готові надати Україні конкретну військову допомогу, – Кулеба

ДУМКА 16, Квітень 2021, 09:06 206
Кілька країн готові надати Україні конкретну військову допомогу, – Кулеба

Кілька партнерів України готові надати українським Збройним силам конкретну військово-технічну допомогу, якщо на сході країни відновитися гаряча фаза агресії з боку Російської Федерації.

Про це заявив глава МЗС України Дмитро Кулеба.

“У випадку, якщо, не дай Боже, активні, масштабні бойові дії поновляться, ми отримаємо конкретну, предметну військово-технічну допомогу від низки наших партнерів, яка істотно зміцнить обороноздатність України і допоможе нам відбити наступ агресора”, – сказав Кулеба.

Він зазначив, що Україна отримує і отримає ще більшу військово-технічну підтримку, а саме конкретну зброю, розвідувальні дані, технології, які зміцнять українську здатність захищатися.

Міністр додав, що Україна веде переговори з партнерами про весь спектр військової допомоги, яка може бути надана.

“Немає жодних обмежень чи табуйованих тем з цього приводу. Я в Брюсселі, наприклад, чітко перерахував те, що ми очікуємо якомога швидше, те, що є супер невідкладними потребами”, – зазначив він.

Також Кулеба повідомив, що Україна вже порушила питання не тільки з США, але і з деякими іншими країнами про розширення тренувальних місій, які додатково ще більш масштабно сприятимуть підготовці українських Збройних сил.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент США Джо Байден ввів режим надзвичайного стану через останні дії Росії.

Також ми раніше повідомляли, що США введуть нові санкції проти Росії.