Коломойський назвав “збігом” його перебування з Зеленським в одному готелі

ДУМКА 4, Січень 2022, 18:15 515
Коломойський назвав “збігом” його перебування з Зеленським в одному готелі

Багаторічний бізнес-партнер 95 кварталу і президента Зеленського олігарх Ігор Коломойський заявив, що перебування в одному готелі з президентом у Буковелі є збігом.

Як повідомив головний журналіст Юрій Бутусов, Ігор Коломойський дав коментар з даного приводу.

“Я тільки що покинув готель, їду. Я заїхав в Редісон 30 грудня. Наскільки мені відомо, президент зупинився в іншому крилі готелю, з окремим входом і ліфтом. Ми з президентом не бачилися і не спілкувалися. Вчора ми вечеряли в готелі, і не знали, що президент заїхав. Я про прибуття Зеленського в готель дізнався від журналіста Ткача, сьогодні о 15.13. Ще раз повторюю, що ми з Зеленським не спілкуємося, це збіг”.

“Збіг це для Коломойського чи ні, але президент Зеленський, його протокол і охорона, без сумніву, прекрасно знали про перебування Коломойського в Редісоні, як і про інших гостей, і для Зеленського це не було ні несподіванкою ні збігом. Зв’язок між Коломойським і Зеленським підтримують, за даними джерел в офісі, їх спільні партнери Тимур Міндіч і Сергій Шефір”, – заявив Бутусов.

“У 2020-му році Зеленський приїхав в Буковель демонстративно, фотографувався з відпочиваючими, проте потім таємно вилетів на зустріч з невідомими і Андрієм Єрмаком в Оман. Це призвело незабаром до зміни глави ОП, і до спроби зближення з Росією в 2020-му році. Про що Цензор.ні найближчим часом підготує окрему статтю”, – додав Бутусов.