Колишня “Слуга народу” влаштувала скандал

ДУМКА 9, Липень 2019, 09:26 527
Колишня “Слуга народу” влаштувала скандал

Кандидат від “Слуги народу” Олена Коробкова стверджує, що партія порушила закон не дотримавшись правил процедури її виключення.

Екс-кандидат пояснює це тим, що 7 липня на з’їзді партії члени проголосували за виключення зразу семи кандидатів, замість того щоб голосувати за кожного окремо, як вимагає закон. Вона вважає, що це відбулось не випадково.

Коробкова запевняє, що не підписувала жодних заяв про вихід з партії “Слуга народу” і те, що Разумков стверджує зворотнє – брехня.

На її думку, “деякі члени команди президента” ведуть “корупційні ігри”.

Коробкова пояснила, що таке рішення могло бути пов’язане з тим, що вона підтримувала націоналізацію “ПриватБанку” та систематично виступала проти олігарха Ігоря Коломойського.

Екс-кандидат запевнила, що найбільш активно проти її кандидатури виступили члени партії, які пов’язані з олігархом, наприклад телеведучий Олександр Дубінський.

Колишня “Слуга народу” влаштувала скандал

Як повідомили раніше, 22-й номер у списку партії “Слуга народу” Олександр Холодов не буде виключений з політсили через родинні зв’язки з Віктором Медведчуком.

Слід зазначити, що у президентської партії “Слуга народу” фіксується падіння рейтингу, але як вважає директор Соціологічної групи “Рейтинг” – воно не критичне.