Командування ВСУ почало зменшення видачі озброєння для протистояння бойовикам

Ірина Дубровська 22, Червень 2020, 09:44 3133

Військові на фронті підтвердили, що керівництво армії на чолі з Хомчаком розпорядилося зменшити видачу мінометних мін.

Про це у своєму Facebook повідомив Роман Донік:

“З трьох бригад знаходяться на фронті, підтверджують, що почали зменшувати видачу 120 мм мінометних мін. Найактивнішим бригадам, поміченим у веденні активних дій з примусу до супротивника до дотримання режиму тиші, зрізають заявки в кілька разів. Мабуть так Хомчак бореться з відповідь російським найманцям. Судячи з усього, його керівництву почало здаватися, що мало убитих і поранених на фронті. Вирішили зробити так, щоб російські найманці могли обстрілювати наші позиції абсолютно безкарно.

Для розуміння тих, хто не зовсім в курсі – зараз, завдяки БПЛА і досвіду артилеристів, витрата боєприпасів для ураження цілі зменшився в рази, а то й в десятки разів. Коректура, практично завжди, проводиться в режимі онлайн. Тому питання 100% не в економії. Та й мінометні міни – найдешевший боєприпас.

А чули, щоб з цього приводу піднімали шум волонтери, журналісти і активісти? І не почуєте. Вони ж свою місію виконали і зараз сидять під килимками тихо, як мишки. Головне ж не Порошенко і не Муженко.” – підкреслив він.