Кравчук: Росія допоможе Україні відновити Донбас

Ірина Дубровська 3, Липень 2020, 19:23 2751
Кравчук: Росія допоможе Україні відновити Донбас

Колишній президент України Леонід Кравчук заявив, що після повернення Донбасу Росія не відмовиться допомогти у відновленні зруйнованої території.

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що влада України ніколи не відмовлялася відновлювати зруйнований Донбас. Потрібно відновити інфраструктуру в Донбасі, в тих регіонах, де йде війна. За словами Кравчука, влада знає, скільки буде коштувати відновлення.

“Але навіть в думках ми не допускаємо, що нам Донбас не потрібен. Такого немає і бути не може. Території України повинні бути повернуті”, – сказав Кравчук, повідомляє Національна служба новин. За словами Кравчука, Україні буде складно, але є віра, що після повернення Донбасу можна буде мобілізувати не тільки внутрішні, а й зовнішні ресурси. Кравчук також висловив припущення, що і Росія не відмовиться допомогти у відновленні зруйнованої території.

Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар заявляв раніше, що думку про можливість переходу навчань Збройних сил Росії “Кавказ-2020” у воєнний наступ на Україну розділяє значна кількість військових експертів і аналітиків. Україні потрібно бути ментально готовою до того, що Росія не зупиниться перед використанням армії для досягнення своїх цілей.