Критика Кремлем Зеленського очевидна- своє завдання він виконав

Ірина Дубровська 16, Червень 2020, 21:41 94
Критика Кремлем Зеленського очевидна- своє завдання він виконав

Зеленський виконав своє завдання, Зеленський має піти

Останній рейтинг КМІС, серед іншого, показав цікаву тенденцію. Виявляється, проросійський електорат почав розчаровуватися в Зеленському. Відбувається перетік до більш відверто орієнтованої на Кремль ОПЗЖ, Партії Шарія. І це все на фоні того, що Зеленський продовжує повторювати мантри про “зійдемось посередині”, продовжує переслідування патріотів. Чим же тоді не задоволена п’ята колона?

Вони слухають те, що кажуть в Кремлі. А там серед пропагандистів розпочалася справжня вакханалія щодо Зеленського. Він тепер “розпалює війну на Донбасі”, “націоналіст” і взагалі “з’їхав з глузду”. Хоча ми розуміємо, що Зеленський ні на йоту не наблизився до політики Порошенка. В чому тоді причина такої риторики Кремля?

Все просто. Зеленський перестав бути потрібним Кремлю. Він виконав своє завдання. Зеленський змістив градус української політики з прозахідної та проукраїнської на “нейтральну”. “Зійшлися посередині”, так би мовити. Тепер Кремль переходить до наступного етапу: просування відверто реваншистських проросійських ідей. І головним ударником стає Медведчук.

В п’ятницю його партія ОПЗЖ опублікувала привітання до Дня Росії, заявивши, що робить це від імені всіх українців. Паралельно з цим, Медведчук провадить форсовану скупку інформаційного простору. Уже відомо про чверть частки в 1+1 та 2+2. В кулуарах говорять про ще як мінімум три телеканали, на які він має інтерес. Готується інформаційна окупація. А за нею послідує і військова.

Тактика, яку застосував Кремль, називається транзит. Після Майдану Україна стала дійсно незалежною країною та зуміла успішно протистояла відкритій агресії Росії. Переламати через коліно Україну не вдалося. Тому вирішили діяти поступово. Спочатку ослабити спротив, змістити дискурс, пом’якшити державний наратив. Потім поступово нарощувати силу п’ятої колони. І зрештою, перейти до окупації.

Кремль ніколи не викреслював з планів останній пункт. І це не залежить від того скільки “шарів” в конфлікті на Донбасі побачить українська влада, втомились ми від війни чи ні. На жаль, Зеленський, свідомо чи несвідомо, підіграв російському сценарію. Він виконав перший етап транзиту. Тепер він уже не потрібен Кремлю.

Вся проблема Зеленського в тому, що він так і не зрозумів головного. Україна і Росія не відмінні якимись деталями. Нас розділяє найголовніше. Сама суть. Існування незалежної України і імперської Росії неможливе. Має залишитись лише хтось один.

Давайте будемо готові до того, що це будемо ми. Тримаємо стрій!