Кулеба заявив про підтримку опозиціонера Навального попри його погляди щодо Криму

Ірина Дубровська 6, Лютий 2021, 22:13 748

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що підтримує російського опозиціонера Олексія Навального, якого свавільно кинули за ґрати. А також пояснив, що Україна розбиратиметься з поглядами Навального на окупацію Криму після його звільнення з в’язниці.

“Україна виступає на захист росіян, які прагнуть до демократичних змін”, а Олексій Навальний став “уособленням цих змін”.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю Радіо Свобода, передає Думка.

“Я принципово завжди виступатиму на підтримку людини, яку свавільно кидають за ґрати за абсолютно очевидного політичного кейсу. Коли він вийде з-за ґрат, очевидно, ми з ним розбиратимемося, з його поглядами на Крим і на відносини з Україною. Це інше питання. Але права людини мають поважати. Тому справа Навального у цьому плані є очевидною”, – зазначив Кулеба.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав міжнародну спільноту відреагувати на “свавілля російської влади” щодо масових затримань протестувальників і ув’язнення російського опозиціонера Олексія Навального.

Раніше, під час телефонної розмови з держсекретарем США Ентоні Блінкеном глава МЗС заявив, що Київ вітатиме посилення ролі США у врегулюванні російсько-українського конфлікту в Криму і на Донбасі.