Лерос оприлюднив компромат на Єрмака, Тищенка та “смотрящого” Комарницького

Ірина Дубровська 4, Червень 2020, 14:39 115
Лерос оприлюднив компромат на Єрмака, Тищенка та “смотрящого” Комарницького

Народний депутат України від фракції «Слуга народу» Гео Лерос заявив, що передав в НАБУ інформацію, яка «відкриє всім очі» на корупційну діяльність голови Офісу президента Андрія Єрмака, нардепа Миколи Тищенка і екс-депутата Київради Дениса Комарницького.

Гео Лерос, народний депутат від «Слуги народу»:

Я передав в НАБУ і Бігус інфо імовірно копію комп’ютера Комарницького, де все, що я говорю, підтверджується документально. Виписки з рахунків, схеми, договорняки, понятійні корупційні угоди, тіньові потоки і дерибан. Це десятки гігабайт і тисячі документів.

Лерос стверджує, що угода, до якої причетні Єрмак і Тищенко, стосується будівництва Подільсько-Воскресенського моста. У 2016 році компанія «ЕКО-БУД-ТРЕЙД» (де одним з кінцевих бенефіціарів є Комарницький) за допомогою підставної особи виграла тендер на будівництво частини моста.

Але, за словами нардепа, у компанії немає своїх будівельних потужностей і співробітників – вона залучає для роботи субпідрядні організації з обов’язковим «відкатом». Лерос заявив, що з 1 серпня 2019 року і до 30 квітня 2020 року на підприємство з міського бюджету перерахували 1,167 млрд грн.

29 березня Гео Лерос в Facebook виклав торішні відео, де брат Андрія Єрмака, Денис Єрмак, нібито обговорює можливість призначення на різні державні посади за гроші. На той момент Андрій Єрмак працював помічником президента Зеленського. Журналісти встановили кількох фігурантів записів – помічник Дениса Єрмака і чоловік, який знімав відео.