Матері військовополонених, що пікетували під ОП, замість зустрічі із Зеленським отримали СМС від Мендель

Ірина Дубровська 13, Червень 2020, 16:09 3157
Матері військовополонених, що пікетували під ОП, замість зустрічі із Зеленським отримали СМС від Мендель

Дружини і матері військовополонених, які проводили лежачу акцію під будівлею Офісу президента, отримали СМС від прессекретарки президента Володимира Зеленського Юлії Мендель.

Волонтер Володимир Кошовенко опублікував відео спілкування з матерями військовополонених, під час якого одна з мам, Алла Макух, керівник ГО “Берегиня” (яке займається розшуком безвісти зниклих і звільненням військовополонених), зачитала СМС від Мендель:

“О Боже, який жах. Ось телефон БОгдана, чи БогдАна, не знаю… Він уже має перебувати в комунікації з вами. Перепрошую, не мала можливості відповісти раніше. Ми сподіваємося, що просунемося у питанні допомоги”.

Далі Алла Макух розповідає: “Я їй відповіла, що до нас так ніхто і не вийшов. І якби мамам пообіцяли зустріч із Володимиром Олександровичем, ми б припинили лежачий протест”.

Матері вкотре звертаються до президента України, щоб той не ігнорував їхні вимоги щодо звільнення військовополонених. Вони вимагають зустрічі з президентом Володимиром Зеленським, оскільки, за їхніми словами, їхніх рідних навіть не виносили на обмін, хоча вони перебувають у полоні з 2014 року, понад 2100 днів. Крім того, за словами рідних українських полонених, із ними відсутня будь-яка комунікація щодо питання обміну.