Мер Черкас судитиметься із Зеленським

Ірина Дубровська 27, Травень 2020, 13:03 103
Мер Черкас судитиметься із Зеленським

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко звернувся до суду з позовом про захист честі та гідності проти президента Володимира Зеленського. Про це повідомив його адвокат Денис Ципін у Facebook.

“Я, Денис Ципін, адвокат мера Черкас Анатолія Бондаренка, подаю до Печерського районного суду Києва позовну заяву про захист честі та гідності, ділової репутації мера Черкас. Ми всі пам’ятаємо, що кілька днів тому президент Зеленський назвав Бондаренка бандитом. Ось відповідь”, – заявив адвокат.

Йдеться про фрази президента під час пресконференції.

Як компенсацію Бондаренко просить стягнути з Зеленського 1 грн за моральну шкоду та “приниження честі, гідності й ділової репутації”.

На пресконференції 20 травня президент Володимир Зеленський, говорячи про мера Черкас, сказав, що “за один стіл із такими бандитами не сяде”.

“Я не можу говорити про мера Черкас. Як говорити, якщо місцевий глава має 19 кримінальних проваджень? Хто це? Я за один стіл із такими бандитами не сяду. Його обрали – це народ, це право народу України, будь ласка, обирайте бандитів, якщо хочете”, – заявив Зеленський.