“Моральні вир*дки”: українці атакували cторінку Ляшка через рішення про відставку Супрун

ДУМКА 6, Лютий 2019, 01:17 541
“Моральні вир*дки”: українці атакували cторінку Ляшка через рішення про відставку Супрун

Користувачі соціальних мереж атакували сторінку лідера Радикальної партії Олега Ляшка після того, як Окружний суд Києва прийняв рішення про відсторонення від посади виконуючої обов’язки голови МОЗ Уляни Супрун.

Рішення суду було прийнято за позовом депутат від Радикальної партії Ігоря Мосійчука, передає “Думка“.

Так, люди пишуть, що Апеляційний суд може відновити Уляну Супрун на її посаді, а ось рейтинг Радикальної партії знищений остаточно.

Крім того, незадоволені рішенням суду люди, відзначають, що сам Ляшко і його однопартійці їдуть лікуватися за кордон, тоді як у своїй країні боряться за те, щоб залишилася стара корупційна система охорони здоров’я.

Нагадаємо, рішення про відсторонення від посади виконуючої обов’язки Міністра охорони здоров’я було прийнято окружним судом Києва.

Лідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук заявив, що таке рішення є абсурдним і воно прямо вказує, що стара система піде на все, щоб уникнути змін у сфері охорони здоров’я.

У свою чергу президент Петро Порошенко заявив, що не може коментувати рішення суду, однак повністю підтримує і довіряє Уляні Супрун.

“Моральні вир*дки”: українці атакували cторінку Ляшка через рішення про відставку Супрун “Моральні вир*дки”: українці атакували cторінку Ляшка через рішення про відставку Супрун “Моральні вир*дки”: українці атакували cторінку Ляшка через рішення про відставку Супрун “Моральні вир*дки”: українці атакували cторінку Ляшка через рішення про відставку Супрун “Моральні вир*дки”: українці атакували cторінку Ляшка через рішення про відставку Супрун