Мосійчук назвав “порохоботами” всіх, хто підтримує Супрун

ДУМКА 6, Лютий 2019, 01:51 229
Мосійчук назвав “порохоботами” всіх, хто підтримує Супрун

Народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук заявив, що всі, хто не підтримує відставку Уляни Супрун, є “порохоботами”.

Про це парламентарій написав у себе в Facebook, передає “Думка“.

Він зазначив, що прихильники “зовнішнього управління” країною розгорнули кампанію на підтримку Уляни Супрун. Парламентарій додав, що всі, хто підтримує Супрун по суті підтримують нинішнього президента Петра Порошенка, уряд, парламентську коаліцію і є “порохоботами”.

Нагадаємо, що Окружний суд Києва прийняв рішення про відставку Уляни Супрун з посади виконуючого обов’язки міністра охорони Здоров’я Уляни Супрун за позовом депутата Ігоря Мосійчука.

Лідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук заявив, що рішення суду є абсурдним і воно показує, що стара система готова на все, щоб у сфері охорони здоров’я збереглися корупційні схеми.

Президент України Петро Порошенко зазначив, що але не може коментувати рішення суду, проте повністю підтримує і довіряє Уляні Супрун.

Незадоволені рішенням суду українці атакували сторінку лідера Радикальної партії Олега Ляшка. Люди пишуть, що сам Олег Ляшко полетить лікуватися за кордон, тоді як у своїй країні він хоче залишити корупційну систему охорони здоров’я.