Можлива змова Венедиктової та Зеленського у справі “плівок Деркача”

Ірина Дубровська 20, Травень 2020, 18:26 188
Можлива змова Венедиктової та Зеленського у справі “плівок Деркача”

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова відкрила кримінальне провадження щодо так званих “плівок Байдена” після спілкування з президентом Володимиром Зеленським, а сам він підтвердив зацікавленість у цій справі. Про це заявив адвокат екс-президента Петра Порошенка Ілля Новіков.

“Кримінальне провадження по так званих “плівках Байдена” було відкрито минулої ночі. У нічний час. Що саме по собі у справах, які стосуються подій чотирирічної давнини, говорить про якийсь окремий інтерес у керівництва в Офісі генерального прокурора. І знову ж таки за інформацією, яку ми будемо намагатися уточнити, перевірити, це було зроблено після розмови генерального прокурора Венедіктової із Зеленським”, – заявив він.

За словами адвоката, протягом року вони спостерігали за діями Зеленського та людей з його найближчого оточення з координації і фактично керівництва розслідуванням кримінальних справ, в яких фігурує прізвище Порошенка. Керівники силових структур при цьому змінювалися, але спосіб дій залишався без змін.

Новіков заявив, що своїми заявами про впевненість у тому, що вирок Порошенку – це питання часу, і що там можна кваліфікувати дії за статтею про держзраду, президент Зеленський вперше публічно продемонстрував свою позицію, як людини, яка безпосередньо координує та безпосередньо зацікавлена у цих справах.

По суті, Новіков зазначив, що на плівках немає ніякого складу державної зради.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Офіс генпрокурора завів кримінальну справу про держзраду проти експрезидента Петра Порошенка через так звані «плівки Деркача».