“Не треба журналістам вказувати”: Гончаренко прокоментував заклик Зеленського до ЗМІ не писати про погану ситуацію в енергетиці

ДУМКА 11, Листопад 2021, 10:47 123
“Не треба журналістам вказувати”: Гончаренко прокоментував заклик Зеленського до ЗМІ не писати про погану ситуацію в енергетиці

Народний депутат від партії” Європейська Солідарність ” Олексій Гончаренко прокоментував закликав президента Володимира Зеленського до ЗМІ не писати про погане становище в енергетиці.

Своє звернення парламентарій розмітив у себе в Telegram, передає “Думка“.

“Володимир Олександрович, а що ще робити ЗМІ? Про що писати, раз провалений вами опалювальний сезон чіпати не можна?

Про крадіжку на “Великому будівництві” не можна. Про помилки РНБО не можна. Про Сергія Лещенка не можна. Більше того, про тиск на журналістів з боку офісу президента – теж не можна.

Але в одному Я згоден. Енергетична безпека-дійсно не менш чутлива тема, ніж війна. І вашими стараннями ми мало не зазнали поразки”, – написав нардеп.

Гончаренко додав, що оточення Зеленського свого часу теж роздувало істерику навколо ситуації з «Роттердам+».

“Пристебніться, Містер президент, це вам карма за істерику про «Роттердам+» мстить. І не треба журналістам вказувати”, – додав нардеп.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що» Закон про олігархів дійсно працює, оскільки лідер Європейської солідарності Петро Порошенко продав два своїх телеканали “П’ятий” та “прямий” після того, як закон був прийнятий.