Офіс президента підняв тіньові зарплати “слуг” до $75 тис. щомісяця, – журналіст

ДУМКА 3, Лютий 2022, 15:11 497
Офіс президента підняв тіньові зарплати “слуг” до $75 тис. щомісяця, – журналіст

Народні депутати від” Слуги народу ” щомісяця отримують доплати в конвертах, які досягають до 75 тисяч доларів.

Про це заявила в ефірі телеканалу “Україна 24” журналістка Олеся Бацман.

“Коли зайшли ці всі хлопці до Верховної Ради, вони позиціонували себе як найчесніші -” нове покоління, ми змінимо все, ми змінимо правила, у нас не буде ніякої корупції”… і тут поступово, потихеньку… Кота в мішку не сховаєш, в кулуарах відразу починають хвалитися, особливо люди недосвідчені. Тут же починають йти розмови про те, що виявляється, “слугам” також починають платити”, – розповіла вона.

За словами журналістки, спочатку йшлося про” смішні гроші за мірками Верховної Ради ” – 500 доларів, 1000 доларів, 1500 доларів.

“Політичні журналісти, які давно в цій історії, навіть жартували-яка девальвація сталася!.. Ті, хто раніше були манікюрницями, фотографами – для них і ця 1000 доларів це було добре, за це вони продавалися і купувалися. Але йшов час і ставки росли, ці хлопці входили в смак, вони матеріли, у них дуже швидко “виросла на голові корона”, – зазначила Бацман.

Як підкреслила журналістка, нардепи вже самі стали неприкрито говорити, що їм платять в конвертах.

“В інтерв’ю дуже багато говорили про це. Навіть Антон Поляков, який сьогодні покійний, про це говорив не раз. І називалися вже зовсім інші цифри-що в місяць народні депутати отримують від 10-20 тисяч доларів і вище, залежно від позиції. До 70-75 тисяч доларів щомісяця”, – заявила Бацман.

Головред ” Української правди “Севгіль Мусаєва стверджує, що народний депутат Олександр Трухін, замішаний у скандалі з ДТП, займається неофіційними бюджетними питаннями фракції”Слуга народу”.

У свою чергу колишній глава офісу президента Андрій Богдан в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону розповів, що народні депутати від “Слуги народу” отримують доплати в доларах за “потрібні” голосування.

“Я бачив, як це працює. Умовно, у депутата є зарплата, скажімо 20 тисяч гривень, неофіційна. Якщо ти не голосуєш, тебе штрафують, і твоя зарплата зменшується”, – сказав він.