Офіс президента “зливає” справу Медведчука, щоб зберегти відносини з Кремлем, – Бутусов

ДУМКА 2, Листопад 2021, 22:09 239
Офіс президента “зливає” справу Медведчука, щоб зберегти відносини з Кремлем, – Бутусов

Офіс президента спеціально “зливає” справу Віктора Медведчука, щоб не розривати свої стосунки з Кремлем.

Таку думку висловив журналіст Юрій Бутусов, передає “Думка“.

Бутусов зазначив, що за його інформацією саме глава офісу президента Андрій Єрмак блокує звинувачення фігурантам записів Козаку, Суркову і Міллеру.

Просто неймовірна ганьба: сьогодні Віктору Медведчуку змінили запобіжний захід у найгучнішій кримінальній справі-аудіозаписах розмов Медведчука з керівниками РФ:

Скільки шуму було, згадайте цей гучний піар, ток-шоу, спільний брифінг генпрокурора і глави СБУ:

Але суд по Медведчуку надійшов за законом-минуло 6 місяців слідства, а СБУ досі не передало обвинувальний акт в Генпрокуратуру, а ОГПУ не передала звинувачення в суд! І зроблено це, зрозуміло, не просто так.

Обвинувальний акт щодо записів розмов Медведчука з російськими керівниками не переданий до суду саме тому що розслідування фактично заблоковано самою владою. Справа в тому, що судячи із записів, звинувачення треба пред’являти не тільки самому Медведчуку, але і його співрозмовникам – а це екс-помічник президента РФ Владислав Сурков, заступник голови Адміністрації президента РФ Дмитро Козак, і голова правління ПАТ “Газпром” Олексій Міллер. Так, нагадую, 11 травня 2021 року президент Володимир Зеленський підписав закон про заочне засудження, тому допитувати і виносити вирок кремлівським діячам можна заочно, їм не треба приїжджати в Україну.

Але як же передати до суду обвинувальний акт, якщо правоохоронні органи України за півроку слідства не виконали навіть елементарні та обов’язкові процесуальні дії-хоча б викликати на допит інших фігурантів аудіозаписів!

Важливо відзначити, що саме зараз Дмитро Козак є офіційним куратором відносин з Україною, і уповноваженим переговірником з главою офісу президента України Андрієм Єрмаком.
За даними джерел Цензор.Ні, розслідування справи Медведчука ведеться в ручному режимі, під жорстким контролем Єрмака. Це завдання йому довірив особисто президента Володимир Зеленський.
Справа в тому, що Банкова намагається в умовах війни зберегти можливість переговорів з Кремлем, і Єрмак не хоче робити які-небудь дії проти Козака, розуміючи, що іншого переговірника Путін йому не дасть.

Тому саме офіс президента заблокував розслідування, і дозволив Медведчуку законно звільнитися від домашнього арешту. Єрмак за всяку ціну, навіть ціною ганьби для правоохоронних органів України, має намір зберегти свій особистий канал впливу і спілкування з Москвою. Ось так відбувається, коли вся влада монополізована в одному кабінеті – на якомусь етапі інтереси держави і розслідування найважливішої кримінальної справи незаконно відкинуті, щоб Єрмак зберіг особисті контакти з керівництвом країни-агресора!

Після зняття домашнього арешту з Медведчука, на мій погляд, з’являються підстави для ще однієї кримінальної справи проти керівництва СБУ і ОГПУ, які виконують злочинні пркіази і не проводять розслідування, сприяючи, тим самим, куму Путіна і російській агентурі під час війни.

Медведчук поки продовжує залишатися під домашнім арештом, оскільки 8 жовтня йому було пред’явлено СБУ другу підозру в держзраді і в замаху на енергетичну незалежність України – там епізод пов’язаний з незаконним поставками вугілля з окупованих територій. Але судячи з провалу розслідування з аудіозаписами, за решту 5 місяців, тут теж не буде пред’явлено звинувачень, і суд повністю звільнить Медведчука, і лідер ОПЗЖ буде спокійно гуляти по Києву і їздити до своїх господарів в Москву.