Офіс президента звинуватив CNN у “публікації фейків ФСБ”

ДУМКА 8, Вересень 2021, 20:18 182
Офіс президента звинуватив CNN у “публікації фейків ФСБ”

Джерела CNN в офісі Президента вважають неавторитетними, а сам матеріал – “перекладом на англійську старої російської дезінформації.

Про це заявив радник глави офісу Президента Михайло Подоляк.

Подоляк заявив, що” анонімні і бездолжностние джерела ” не мають репутаційної цінності. Він вважає, що при такому змісті треба звертати увагу не на те, що саме опубліковано CNN, а на синхронність із заявою ФСБ.

“Не минуло й кількох годин, як уже й офіційний представник ФСБ (ага, тієї самої) похвалив CNN за цей матеріал. Що там сказано? Все як завжди. Обов’язкові анонімні відставники”, – сказав він.

На думку Подоляка, реакція ФСБ-сигнал для всієї російської системи пропаганди, що і як потрібно відпрацьовувати. “Тепер вони” розженуть “цю історію з посиланням на CNN”, – вважає радник глави ОП.

Він також заявляє, що ситуація “говорить сама за себе”, адже вона сталася напередодні зустрічі лідера Росії Володимира Путіна і Олександра Лукашенка, який захопив владу в Білорусі.

Подоляк каже, що історія про спецоперацію із затримання вагнерівців вперше була опублікована 6 серпня в російському виданні”Комсомольська правда”.

На його думку, до цієї історії нічого нового в розслідуванні CNN не додалося, а українські журналісти, політики або колишні співробітники спецслужб “підставили CNN, забезпечивши переклад на англійську старої російської дезінформації”.

Нагадаємо, раніше раніше видання CNN випустило статтю, в якій вказувалося, що в США були в курсі про спецоперацію із затримання 33 російських бойовиків в Білорусі в минулому році, яка була зірвана в серпні 2020 року.