“Отримали по морді”: у Зеленського заявили про крах російського наступу на сході України

ДУМКА 4, Травень 2022, 16:52 1170
“Отримали по морді”: у Зеленського заявили про крах російського наступу на сході України

Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович розповів, що заявлений Росією великий наступ на сході України зазнає краху.

За словами Арестовича, російські окупаційні війська продовжують зазнавати краху на території України. Заявлений РФ великий наступ провалено.

“ЗСУ там відбили одну атаку, другу, третю, там захопили полонених” і в результаті – війська РФ “отримали по морді”, – розповів він в інтерв’ю.

На думку військового експерта, війська ворога, як і раніше, не можуть похвалитися успіхами у війні з Україною. У тому числі на сході нашої країни, де Росія готувала реванш.

“Немає на тих фронтах жодних новин. Є тільки дрібниці, наші відбили там одну атаку, другу, п’яту, десяту, там, отже, захопили полонених. Воно жахливо звучить для цивільних, які переживають кожен постріл, але там у принципі військова рутина. З військовою точки зору це перекладається так: “Отримали по морді, стоїмо, думаємо, що робити далі, чешем потилицю. Ну, давай сюди ще танкову роту переправимо», – каже Арестович.

У зведенні Генштабу РФ це звучить як те, що вони здійснюють перегрупування. “І полководці схилилися над картами і думають, що робити, куди посунути полиці по нескошених полях”, – зауважує Арестович.

Однак, стосовно цивільних осіб, на думку радника, це, звичайно, все це трагічно. “Воно жахливо звучить для цивільних, які переживають кожен постріл, але там у принципі військова рутина” – підбив підсумок військовий експерт.