ПАРЄ поступово перетворюється на Держдуму РФ, – Гончаренко

ДУМКА 27, Січень 2021, 09:42 84
ПАРЄ поступово перетворюється на Держдуму РФ, – Гончаренко

Російську делегацію повертали в ПАРЄ на умовах, що це необхідно для діалогу і захисту прав 140 мільйонів росіян, проте за півтора року нічого не змінилося.

Таку думку висловив народний депутат від Партії “європейська солідарність”, член української делегації в ПАРЄ Олексій Гончаренко, передає “Думка“.

“Парламентська Асамблея ризикує перетворитися в Держдуму РФ, якщо там залишиться російська делегація

Нагадав європейським делегатам, що уже пройшло півтора року з часу, коли російську делегацію без жодних умов повернули до ПАРЄ. Нам пояснювали, що це необхідно заради “діалогу” і “захисту прав людини для 140 млн російських громадян”.

І які ж результати ми маємо за ці півтора року? Анічогісінько. Російська делегація як не виконувала жодної умови, так і не збирається.

Хотіли діалогу? Тримайте рішення про те, що міжнародне право не діє, якщо протирічить російським законам.

Хотіли “захисту прав”? Тримайте війну в Україні, тримайте окупацію територій, тримайте отруєння “новічком”, тримайте побитих мітингувальників.

З такими темпами, ПАРЄ ризикує перетворитися в Думу, яка лише затверджує рішення, які надходять з Кремля.

Якщо ви хочете Європу від “Лісабону до Владивостока”, то це у Владивостоці має бути як у Лісабоні, а не навпаки. Допоки в стінах ПАРЄ знаходяться поплічники Путіна це неможливо”, – заявив Гончаренко.