Піар на руїнах: Тищенко приніс лимони жертвам вибуху в Києві

consaidin 21, Червень 2020, 17:28 567
Піар на руїнах: Тищенко приніс лимони жертвам вибуху в Києві

Лимони для людей, що залишилися без даху над головою, або до чого дійшла фантазія політиків.

У Києві на вулиці Крушельницької 1/5 стався вибух житлового будинку. Нещастя сталося в неділю, 21 червня. Очевидці стверджують, що вибух був небаченої сили. Є ризик обвалення будівлі. Знесено 3 поверху з 6 по 8 Станом на 14:00 рятувальники виявили тіла вже двох загиблих людей, пошуки інших жертв під руїнами тривають.

Мешканці будинку кажуть, що чули запах газу ще у вівторок ввечері і викликали аварійну службу в середу вранці. Що пішло не так – поки невідомо. За словами глави міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова, життєздатними залишаються дві версії – вибух газу і вибух бомби.

Як по-вашому, що потрібно людям, які залишилися без даху над головою і перебувають в стані шоку в першу чергу? Так, точно, свіжі лимони. У всякому разі, так порахував одіозний нардеп від партії “Слуга Народу” Микола Тищенко, який мітить в мери Києва. Він приніс до місця вибуху “вітамінів”, розповіла в Facebook журналістка Mariana Pietsukh.

“Тищенко приніс вітамінів, і пішов радитися з Аваковим. До Авакову не пускають і проганяють “, – написала вона, і прикріпила до посту фотографію Тищенко.

Мотиви вчинку Тищенко досі не відомі. Яким чином це повинно допомогти людям пережити те, з чим вони зіткнулися? У коментарях користувачі вже просять “прибрати цього дятла з політики” і обзивають Тищенко “мразюком”

Піар на руїнах: Тищенко приніс лимони жертвам вибуху в Києві