Порошенко дав рекомендації Зеленському перед самітом Україна- ЄС

Ірина Дубровська 6, Жовтень 2020, 12:42 346
Порошенко дав рекомендації Зеленському перед самітом Україна- ЄС

Петро Порошенко дав рекомендації діючому президенту Володимиру Зеленському, як відновити довіру Європейського Союзу. Лідер опозиції прокоментував майбутній візит чиновника на саміт Україна-ЄС.

Криза у відносинах виникла через відсутність прогресу у проведенні проєвропейських реформ. Коментар п’ятого президента 6 жовтня опублікувала “Європейська правда”.

Порошенко розкритикував владу за бездіяльність. Він нагадав, що з державних органів звільняються прозахідні управлінці. Зруйновано конкурсні початку в державній службі. Політик звернув увагу на готовність Європейського Союзу застосувати інші методи впливу: “Дійшло до перших м’яких попереджень про можливі проблеми з безвізом”.

П’ятий президент наголосив на необхідності реалізації ідеї галузевих спілок з ЄС. Спільна співпраця допоможе досягти успіхів Україні на шляху втілення важливих реформ у різних галузях.

Раніше повідомлялось, що депутати Євросоюзу обурені відсутністю результатами боротьби з корупцією в Україні. Чиновники у відкритому листі розкритикували Зеленського за відсутність реформ. Також в Євросоюзі погрожували скасувати безвізовий режим, якщо в Україні не змінять закон про НАБУ.