Порошенко назвав найкращу гарантію для безпеки України

Володимир Маркопольский 6, Квітень 2021, 01:29 144

Кращою гарантією для безпеки української держави є Вашингтонський договір 1949 року, який поклав початок Північноатлантичного альянсу – об’єднання країн “вільного і демократичного світу”.

Про це заявив п’ятий президент України, народний депутат (фракція “Європейська Солідарність”) Петро Порошенко.

“Разом з НАТО Україна продовжує давати відсіч російському агресору і стоїть на вістрі східного флангу НАТО. Впевнений у тому, що найкраща гарантія безпеки для України — це Вашингтонський договір 1949 року”, – заявив нардеп у своєму зверненні, оприлюдненому з нагоди річниці створення НАТО.

Він також зазначив, що подолати виклики, що постали перед світовою спільнотою можна тільки завдяки співпраці і координації зусиль різних країн.

“Скільки б років не минуло з моменту створення НАТО, і як сильно не змінився б світ, цінність спільної протидії викликам лише зросла. Як і зміцнилася віра в ефективність і дієвість скоординованих міжнародних зусиль для їх подолання”, – наголосив Порошенко.

Від також привітав членів Альянсу з річницею і поділився упевненістю в тому, що рано чи пізно “Україна стане невід’ємною частиною Північноатлантичного Альянсу”, чому його фракція всіляко сприятиме.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США зажадали від Росії пояснень через стягування своїх військ до кордону з Україною.