Порошенко обговорив з прем’єром Канади російську агресію в районі Керченської протоки

ДУМКА 30, Листопад 2018, 00:15 281
Порошенко обговорив з прем’єром Канади російську агресію в районі Керченської протоки

Президент України Петро Порошенко обговорив російську агресію в районі Керченської протоки з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо.

Про це йдеться в повідомленні прес-службі президента України.

Глава держави поінформував прем’єр-міністра Канади про факт відкритої агресії з боку Російської Федерації проти України в районі Керченської протоки. Порошенко повідомив, що Росія значно наростила кількість військової техніки біля кордонів України. У свою чергу Київ зробив всі можливі кроки для деескалації агресії з боку РФ, в тому числі в Україні було введено військовий стан.

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що його країна повністю підтримує українську сторону, територіальну цілісність і засуджує агресію Росії.

Співрозмовники скоординували позиції країн напередодні саміту G20, який відбудеться в Аргентині.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп відмовився зустрічатися з главою Кремля Володимиром Путіним, оскільки Росія відмовляється повертати моряків та кораблі, які вона захопила у районі Керченської протоки.

Глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що Україна і Туреччина веде консультації щодо обмеження проходу кораблів через Босфор.