Порошенко вибачився перед міжнародними партнерами за жарт Зеленського про “державний переворот”

ДУМКА 1, Грудень 2021, 17:03 43
Порошенко вибачився перед міжнародними партнерами за жарт Зеленського про “державний переворот”

Лідер “Європейської солідарності” 5-й президент України Петро Порошенко заявив, що слова Зеленського про державний переворот – це наступ на демократію, який розпочав чинний глава держави для тотального контролю над ЗМІ.

Про це Порошенко заявив під час виступу на київському безпековому форумі 1 грудня, якого цитує пресслужба “ЄС”.

“Якщо не помиляюся, на сьогодні був анонсований так званий “державний переворот”. Я хотів би вибачитися перед нашими закордонними партнерами за цей абсолютно дурний жарт Зеленського. Це – приклад брутальної безвідповідальності перед країною і перед світом”, – заявив Порошенко.

“Але чи є загроза на сьогоднішній день українській демократії, українській державності? Чи є загроза європейському вибору? Є. Це – спроби Зеленського побудувати в Україні режим за лекалами Путіна і Лукашенка”, – зазначив Порошенко.

На думку Порошенка, Зеленський через сумнівні закони хоче поставити медіа під тотальний контроль влади, запровадити дистанційне голосування по інтернету російського зразка та поставити під контроль Конституційний суд.

“Є вагомі підстави вважати, що це і є плани Зеленського. І це – загроза реального повзучого перевороту. Я впевнений, що українська опозиція разом з потужним громадянським суспільством здатна зупинити цей сценарій, ми не раз вже це робили”, – додав Порошенко.

Нагалаємо, раніше повідомлялося, що Офіс президента України в останній момент скасував зустріч Володимира Зеленського із Дональдом Туском, коли президент Володимир Зеленський дізнався, що Туск вже провів переговори з Петром Порошенком.