Порошенко закликав об’єднатись для протистояння “нашестю дилетантів”

Ірина Дубровська 6, Червень 2020, 14:19 99
Порошенко закликав об’єднатись для протистояння “нашестю дилетантів”

Партія “Євросолідарність” закликає проукраїнські політсили до координації на місцевих виборах, заявив її лідер, експрезидент Петро Порошенко.

Відповідне відеозвернення з’явилося в Twitter ексглави держави.

“Європейська солідарність як головна опозиційна сила закликає до створення коаліції проукраїнських політичних сил, до глибокої координації зусиль на місцевих виборах”, – сказав він.

Порошенко додав, що підтримка узгоджених кандидатів на посади міських голів й голів ОТГ має захистити від “нашестя дилетантів”.

“Підтримка узгоджених кандидатів на посади міських голів і голів ОТГ має захистити громади від ще одного нашестя дилетантів під брендом “Слуг” і сформувати фахові місцеві команди, здатні ефективно вирішувати проблеми, які стоять перед громадами”, – сказав він.

За його словами, важливо забезпечити “взаємне непоборювання проукраїнських сил у тих областях, де на виборах є загроза з боку п’ятої колони”.

“Спільними зусиллями маємо мінімізувати результат проросійської ОПЗЖ, і при формуванні більшостей у місцевих радах – залишити цю політсилу на маргінесі”, – сказав Порошенко.

Вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів заплановані в Україні на 25 жовтня 2020 року.