Порошенко запропонував план подолання кризи у стосунках нинішньої влади з ЄС

Ірина Дубровська 7, Грудень 2020, 20:03 74
Порошенко запропонував план подолання кризи у стосунках нинішньої влади з ЄС

П’ятий Президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко вважає, що внутрішньополітична ситуація в Україні має всі ознаки кризи державного управління.

Про це він заявив у своєму виступі під час онлайн-засідання Парламентського комітету асоціації Україна-ЄС, повідомляє пресслужба “Європейської Солідарності”.

“Ми не можемо спокійно спостерігати за тим, як Україна, яку ми разом з вами будували з 2014 року, сповзає в хаос некерованості, автократії та проросійського антиукраїнського реваншу”, – наголосив він.

На думку Петра Порошенка, ключовими пріоритетами співпраці України та Євросоюзу у наступному році мають стати зміцнення стійкості України проти російської агресії, посилення санкцій ЄС проти Росії, забезпечення макроекономічної стабільності України завдяки продовженню співпраці з МВФ та ЄС, координація зусиль з протидії пандемії коронавірусу, включаючи забезпечення швидких поставок дієвих вакцин в Україну, а також оновлення Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом для її приведення у відповідність до сучасних викликів.

1 грудня був опублікований щорічний звіт Єврокомісії щодо імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС із значною кількістю негативних оцінок розвитку подій на шляху реформ у 2020 році. У звіті, зокрема, зазначається, що недавні рішення Конституційного суду України поставили під сумнів досягнення України в боротьбі з корупцією.