Порошенко звернувся до “слуг”: ви ведете країну до диктатури, але закінчите як Янукович. ВІДЕО

ДУМКА 5, Жовтень 2021, 12:56 726
Порошенко звернувся до “слуг”: ви ведете країну до диктатури, але закінчите як Янукович. ВІДЕО

Голова фракції “Європейська солідарність”, п’ятий президент України Петро Порошенко розкритикував депутатів фракції” Слуга народу”, які проголосували за відсторонення від ведення засідання Верховної Ради спікера Дмитра Разумкова.

Порошенко заявив, що такими дії “слуги ґвалтують парламент”.

“Нешановні «слуги Зеленського», служити треба Україні та українському народу, як ми це робили 5 років, коли ми рятували Україну від російської навали, а ви крали гроші через офшори у вкладників «ПриватБанку». Крали гроші у бюджету і перешкоджали нам боронити державу.

Зараз ви ґвалтуєте парламент. Зараз ви ґвалтуєте державу. Зараз ви позбавляєте народних депутатів, за яких проголосували мільйони, права голосу. Ви ведете країну до диктатури на кшталт Януковича, Лукашенка, Путіна, і закінчите так само як Янукович. Ганьба вам!”, – заявив Порошенко.

Зазначимо, що за відсторонення від ведення пленарних засідань Верховної Ради проголосували 200 депутатів від “Слуги народу”, депутати группи “Довіра” – 18, “За майбутнє” – 16, три представника “Голосу” та три позафракційних нардепа.