Постраждалих від вибуху в Позняках не пускають в подаровані Зеленським квартири

consaidin 30, Червень 2020, 16:08 1239
Постраждалих від вибуху в Позняках не пускають в подаровані Зеленським квартири

Жителі багатоповерхівки на Позняках у Києві, де більше тижня тому трапився вибух, заявили, що не можуть потрапити до своїх квартир, ключі від яких їм вручив президент Володимир Зеленський.

Із такою заявою вони виступили на акції, присвяченій трагедії. Понад 200 людей зібралися біля багатоповерхівки 29 червня, щоб ушанувати пам’ять загиблих.

Як відомо, глава держави вручав ключі 12 родинам – тим, хто втратив родичів, живе в інтернаті й не має альтернативного житла, в кого є малолітні діти.

Однак постраждалі запевняють, що документів на квартири поки в них поки немає. Насправді ж, за їхніми словами, вони отримали лише сертифікати, де є фото підпису директора забудовника, а також стоїть технічний будівельний номер, “який не відповідає номеру будинку”. Зовні ж будинки обнесені огорожею.

Наприклад, одна із жінок зазначила, що нове житло її родині видали в ЖК “Кришталеві фонтани” на вулиці Метрологічній, 42. За її словами, загалом є чотири черги комплексу, але четверту ще будують. Інша мешканка каже, мовляв, у відділі продажу їм сказали, що в них двокімнатна квартира, а в сертифікаті вказано про трикімнатну.

“Фактично люди отримали ключі, але скористатися ними не можуть. Їх не пускають навіть подивитися квартиру, бо там усе ще триває будівництво. А в квартирах голі бетонні стіни”, – йдеться в повідомленні.

У Дарницькому районі Києва приблизно о 10:00 21 червня трапився вибух у житловому будинку. У результаті було пошкоджено декілька поверхів.

Було виявлено тіла п’яти жертв вибуху в житловому будинку на Позняках у Києві, а в МВС вирішили розглядати дві версії НП.

Президент України Володимир Зеленський передав ключі від нового житла людям, які постраждали в результаті вибуху в житловому багатоповерховому будинку на Позняках у Києві.