Поступки Зеленського Кремлю призведуть до малокерованої ситуації,- експерт

Ірина Дубровська 18, Вересень 2020, 11:48 145
Поступки Зеленського Кремлю призведуть до малокерованої ситуації,- експерт

Військовий експерт Олексій Арестович вважає, що Москва спонукає президента України Володимира Зеленського йти на поступки Кремлю, що може спровокувати ще один Майдан.

Про це інформує “Думка”.

Він впевнений, що Путін знаючи про прагнення Зеленського досягти миру за будь-яку ціну, захоче спонукати президента України до серйозних поступок. Це може й стати причиною повстання українського суспільства.

“Далі ситуація стає малокерованою, вуличною та треба буде боротися за вулицю. До чого, я боюся, президент не цілком готовий визнавши, що цей сценарій послабить колективну можливість України до опору, – пояснив Арестович.

Кремль розуміє до чого можуть призвести внутрішні конфлікти в країні і навмисне створює каскадну ситуацію, при якій Київ опиниться у вузькому сценарії без варіантів опору.

“Все, що нам потрібно, докорінно виправити комунікацію Офісу президента з Парламентом, народом, всіма силами, проясняючи кожен свій крок. Для цього потрібно мати політичну мужність. Росія почне негайно тиснути, в тому числі і на фронті, тому що у них один спосіб діяти “, – застерігає експерт.

Арестович вважає, що Кремль знаючи про рухому психіку нинішнього президента України, сподівається натиснути на Зеленського, щоб той пішов на вигідні для Москви кроки.

Нагадаємо, нещодавно загальне народне обурення викликало рішення центральної влади проводити спільну з окупантами “ДНР” інспекцію позицій ВСУ в Шумах. Військові збурились проти перевірки їх території терористами, та заявили, що не виконуватимуть злочинного наказу Головнокомандувача.

В Офісі президента виправдовувались, що інспекція буде проводитись під контролем спостерігачів ОБСЄ. Та вже 10 вересня запланований військовий захід зірвався, оскільки терористи висунули новий ультиматум.