Президент Зеленський став “слугою” Татарова – Бутусов

ДУМКА 6, Липень 2021, 20:42 362
Президент Зеленський став “слугою” Татарова – Бутусов

Президент Володимир Зеленський боягузливо відмахнувся від вимоги звільнити заступника Голови ВП Олега Татарова, під яким підписалися 25 тис.українців.

Свою позицію він висловив у Фейсбуці.

“Президент просто боягузливо відмахнувся від думки своїх співгромадян, не сказавши взагалі жодного слова по суті-адже до Татарова висунуті цілком справедливі претензії. Не записав “відосик”, не вийшов до людей, не виступив на прес-конференції, не дав інтерв’ю – а просто бюрократична Відписка”, – написав Бутусов.

Журналіст вважає, що президент звільняв “без всяких причин десятки чиновників”. А звільнити Татарова, якого Бутусов називає безпосереднім організатором вбивств на Майдані, хабарником і фігурантом кримінальної справи – не хоче.

“”Слуга народу” Зеленський став “слугою” Татарова,” слугою “Слюсарєва,” слугою “Вовка,” слугою “Тищенка,” слугою “Халімона,” слугою “Юрченка,” слугою” Єрмака та інших діячів, яким закон не писаний”, – вважає Бутусов.

На думку головреда Цензор.Ні, відмовившись звільнити Татарова, Зеленський ” взяв тепер відповідальність особисто на себе за “кришування” корупційних схем на митниці, у фіскальній службі, в силових структурах, в судах”.

“Вже не можна вказувати пальцем на когось і відводити від себе відповідальність. Вже не можна робити вигляд, що ти ні до чого, і хтось цих чиновників призначив, а президент нібито і не в курсі. Ні, сьогодні Зеленський показав всьому світу-всі схеми ОП під контролем президента, всі аферисти працюють в ОП під” дахом” президента, і прикриває у всьому цьому братву одна людина – він сам”, – вважає Бутусов.