Президент Туреччини прибув до України

ДУМКА 3, Лютий 2022, 13:21 264
Президент Туреччини прибув до України

Президент Турецької Республіки Реджеп Тайїп Ердоган прибув до Києва. У Маріїнському палаці він зустрінеться із президентом України Володимиром Зеленським.

Також президент Туреччини братиме участь у 10-му засіданні Стратегічної ради високого рівня.

“Ми перебуваємо в Києві на запрошення президента України Володимира Зеленського для участі у 10-му засіданні Стратегічної ради високого рівня. Я сподіваюся, що зустрічі приведуть до сприятливих результатів і для країн, і для регіону”, – написав Ердоган у своєму Twitter у четвер.

Він зазначив, що за останні роки Туреччина досягла значних успіхів у відносинах із Україною у сфері торгівлі, інвестицій, туризму та оборонної промисловості.

“Ми прагнемо досягти нашої цілі щодо обсягу торгівлі в 10 мільярдів доларів. Ми скоро досягнемо цієї цілі завдяки Угоді про вільну торгівлю, яку ми укладемо”, – наголосив президент Туреччини.

Також, за його словами, Туреччина уважно стежить “за викликами, з якими стикається Україна, та напруженістю в регіоні”. Так, він закликав усі сторони до діалогу для підтримки миру у регіоні.

“Зрозуміло, що конфлікт має бути врегульований мирним шляхом і відповідно до міжнародного права. Туреччина готова зробити свій внесок у підтримку миру та безпеки у своєму регіоні”, – наголосив він.