Притула таємно зустрічався з Єрмаком та може бути “джокером” від “Слуги народу” на виборах

consaidin 4, Червень 2020, 14:21 510
Притула таємно зустрічався з Єрмаком та може бути “джокером” від “Слуги народу” на виборах

Партія «Слуга народу» хоче висунути в кандидати на пост мера Києва своєрідного «джокера», який буде несподівано потужним кандидатом, здатним здобути переконливу перемогу на київських виборах, як Володимир Зеленський на президентських.

«Ми вже знайшли дуже крутого дядька. Він реально може вистрілити. Самі «ахнете», коли побачите», — сказав один з депутатів “Слуга народу”, при цьому прізвище можливого майбутнього мера називати відмовився.

Не виключається, що під «джокером» мається на увазі головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Згідно з даними видання, його прізвище згадувалося в деяких закритих соцопитувань останніх тижнів. В проведених опитуваннях у Ляшка хороший показник, проте він в три рази менше, ніж у чинного мера столиці Віталія Кличка. Разом з тим у Ляшка повністю відсутня антирейтинг.

Ще одним потенційним кандидатом на посаду київського градоначальника є шоумен і 30-й номер списку партії «Голос» Сергій Притула. Згідно з умовою своєї партії, Притула повинен до початку червня визначитися з висуненням своєї кандидатури на посаду мера. Якщо він не зважиться, може номінуватися лідер «Голоси» Кіра Рудик, яка зараз відповідає за всю кампанію. Слід зазначити, що остаточної відповіді від Притули поки немає.

Разом з тим видання відзначає, що шоумен як мінімум два рази зустрічався з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком. Підтвердити, що обіцяним «джокером» може бути Ляшко або Притула, поки не вдалося. За словами одного з найвпливовіших членів Зе!Команди, поки що про це знає 3-4 людини. Однак незабаром, каже співрозмовник, президент Володимир Зеленський вирішить остаточно.