Путін запланував новий “референдум” в Криму. Відео

ДУМКА 18, Березень 2019, 16:23 817
Путін запланував новий “референдум” в Криму. Відео

В окупований Крим звозять росіян і платять їм по 30 тис.доларів “підйомних”.

Після анексії Криму, півострів змушена була покинути значна частина українців і кримських татар. Згодом, Росія почала направляти туди на заселення своїх громадян. Кремль розраховує, що проведення повторного “референдуму” допоможе остаточно переконати Захід в законності захоплення Кримського півострова Російською Федерацією.

“На півострів вже завезли від 500 тис. до 800 тис. осіб. Це робиться для того, щоб вже ніхто в Криму не пам’ятав, не згадував про Україну. Щоб в Криму не залишилося проукраїнського населення, яке пам’ятає про Україну, яке жило при Україні. Особливо, щоб не залишилося активістів…. Я не здивуюся, якщо ми завтра почуємо від Росії про другий “референдум”, – заявила член Меджлісу кримськотатарського народу Гаяна Юксель.

Вона впевнена, що кремлівські пропагандисти використають такий метод, щоб виправдати анексію перед Заходом.

“Якщо перший “референдум” не визнали, то давайте зараз запитаємо у мешканців Криму: як зараз в Криму і чи згодні вони повертатися в Україну – проведемо інший “референдум”, ще один”, – висловила припущення Юксель.

Скоріш за все, саме для цього в Москві було розроблено проект з переселення певних громадян Росії на Кримський півострів і виплата їм 30 тис. доларів “підйомних”.

“Цих грошей має вистачити, щоб купити однокімнатну квартиру чи побудувати якийсь будиночок”, – зазначила Юксель.

Пригадуючи події 2014 року, коли РФ проводила на півострові незаконний референдум, щодо приєднання Криму до складу РФ – за такі зміни проголосували лише 15% кримчан.