Путін заявив про загрозу врегулювання війни на Донбасі

Ірина Дубровська 26, Липень 2020, 22:25 530
Путін заявив про загрозу врегулювання війни на Донбасі

Президент Росії Володимир Путін заявив Володимиру Зеленському, що схвалена Верховною Радою постанова про проведення місцевих виборів суперечить мінським угодам. Він стверджує, що це ставить під загрозу врегулювання війни на Донбасі.

Під час розмови із Зеленським Путін охарактеризував постанову українського парламенту як таку, що суперечить мінським угодам. Про це повідомляє пресслужба Кремля.

Президент України та лідер держави-агресора обговорили безпекові питання, що стосуються всеосяжного припинення вогню з 27 липня.
Зеленський поговорив з Путіним, зокрема, й про “особливий статус Донбасу”, а також про закон про децентралізацію, який передбачає зміни до Конституції України. Водночас деталей переговорів в Офісі Президента так і не розкрили.

Про що ще говорили президенти:

про нові етапи обміну полоненими і звільнення кримського татарина Руслана Сулейманова у зв’язку з трагічною загибеллю його трирічного сина,
про деталі взаємодії щодо розмінування Донбасу,
про розведення військ,
про відкриття нових КПП на лінії зіткнення.

Також у пресслужбі Путіна розповіли, що Зеленський обговорив з ним ситуацію з пандемією коронавірусу. Що цікаво, в повідомленні Офісу Президента України про це не згадували.