Разумков заявив, що санкції необхідно вводити проти тих, кого не можна покарати за законами України

ДУМКА 3, Лютий 2021, 12:59 141
Разумков заявив, що санкції необхідно вводити проти тих, кого не можна покарати за законами України

Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що санкції слід вводити щодо тих, кого не можна покарати за українським законодавством в силу тих чи інших обставин.

Про це Разумков заявив під час своєї прес-конференції в парламенті, відповідаючи на запитання журналістів, чому він не підтримав санкції щодо телеканалів Віктора Медведчука, передає “Думка“.

Якщо ми говоримо про санкції, то ми вводимо їх по відношенню до тих, кого ми не можемо покарати тут. – Це іноземні держави, іноземні господарюючі суб’єкти, які знаходяться за межами українських правоохоронних органів, органів, що відповідають за національну безпеку“, – сказав Разумков.

Голова Верховної Ради заявив, що всі, хто допомагає фінансувати терористичні угруповання Донецької та Луганської областей, а також окупантів у Криму, повинні нести відповідальність перед законом.

Разумков зазначив, що він не отримував додаткової інформації від Служби безпеки України щодо блокування телеканалів Медведчука, і додав, що голосування на засіданні Ради національної безпеки і оборони проходило шляхом письмового опитування.

Додаткової інформації від представників спеціальних служб у тому пакеті документів, який був наданий мені на ознайомлення особисто, не було. І, на жаль, інформації від СБУ я теж не чув“, – сказав спікер парламенту.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський підписав указ у введенні в дію засідання Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого, яким вводяться персональні санкції щодо нардепа Тараса Козака, який є номінальним власником телеканалів Віктора Медведчука «112 Україна», NewsOne, Zik.

Пізніше стало відомо, що українські телеоператори почали відключати телеканали, які належать Віктору Медведчуку.

У свою чергу в ОПЗЖ різко розкритикували такі дії Володимира Зеленського і обіцяли опротестувати дане рішення в суді.