Реакція націоналістів на телеміст з Росією та ультиматум Зеленському

ДУМКА 8, Липень 2019, 09:52 679
Реакція націоналістів на телеміст з Росією та ультиматум Зеленському

Один із лідерів Об’єднаних сил націоналістів Андрій Білецький прокоментував анонсований телеміст з Росією, та у своєму зверненні закликав президента Зеленського розібратися у даній ситуації на протязі доби.

“Що ми, українські націоналісти з цього приводу думаємо: Путіну “нужно поговорить” – нехай він поговорить з 13 тисячами мертвих, яких убили його солдати в нашій країні. А нам з цього приводу хочеться поговорити з нашим президентом”, – зазначив він.

Як пояснив Андрій Білецький, це – є “телевізійна окупація”. Тож від імені націоналістів він зазначив, що у Зеленського є доба, аби вирішити цю ситуацію.

“Ми даємо Володимиру Зеленському добу на адекватну відповідь на інформаційний шабаш, який готує Кремль тут, у Києві. Відповідь має бути адекватною. Лідера держави, яка перебуває у стані війни. Не клоуна, не артиста з олігархічних корпоративів, а Президента. Інакше відповідь “зеленим чоловічкам” Кремля почнуть давати “чорні чоловічки”. Думай. Те”, – підкреслив Білецький у своєму блозі.

Слід нагадати, що ведучий програми “Вести недели” на російському пропагандистському каналі “Росія24” Дмитро Кісельов анонсував проведення телемосту “Треба поговорити”, який заплановано на 12 липня і відбудеться спільно з українським телеканалом NewsOne.