Росія назвала Францію і Німеччину “співучасниками злочинів Києва на Донбасі”

Володимир Маркопольский 11, Лютий 2021, 19:20 275
Росія назвала Францію і Німеччину “співучасниками злочинів Києва на Донбасі”

Представник Російської Федерації в ООН Василь Небензя заявив, що Франція і Німеччина нібито є учасниками “злочинів України проти населення Донбасу”.

Про це він заявив під час свого виступу на Раді Безпеки ООН 11 лютого, передає “Думка“.

Небензя заявив, що російська агресія проти України – це “фантазія Берліна і Парижа”, які “потурають злочинам”.

“Ті, хто підтримує лише одну сторону внутрішньоукраїнського конфлікту, і потурає всупереч фактам її болючою фантазією про російську агресію, не можуть називати себе посередниками. Ви, панове, швидше співучасники скоєних Києвом злочинів проти населення Донбасу”, – сказав він.

Крім того, представник РФ заявив, що саме Україна “не бажає виконувати Мінські угоди”. Так само Небензя в черговий раз заявив, що на Донбасі немає російських військових і терористи не отримували зброї від російських агресорів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія перебудувала в окупованому Криму базу зберігання на випадок війни і аеродром для бомбардувальників, здатних переносити ядерну зброю.

У свою чергу заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов заявляв, що військовими Російської Федерації вже розроблений план нападу на південні території України з окупованого півострова Крим і вона може почати його в будь-який момент.