Саакашвілі розповів про можливі конфлікти з Аваковим

Ірина Дубровська 24, Квітень 2020, 16:35 87
Саакашвілі розповів про можливі конфлікти з Аваковим

Ексглава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі, якого можуть призначити на посаду віцепрем’єра з питань реформ, заявив, що не планує конфліктувати з головою МВС Арсеном Аваковим.

“Міністр МВС – це номенклатура президента. Віцепрем’єр з реформ не перетинається з міністром МВС в своїй роботі. Це зовсім різні напрями. Та й зараз дуже складна ситуація, конфлікти можуть тільки її погіршити. Я збираюся працювати, а не конфліктувати”, – відповів Саакашвілі.

“Зараз, коли на Україну насувається щось недобре, і ми не знаємо, з якими наслідками країна вийде після коронавірусу, конфлікти точно не на часі”, – додав він.

На питання, як він збирається займатися дерегуляцією, коли “країною продовжують керувати олігархи: Ахметов, Коломойський”, яким чином з ними взаємодіяти, Саакашвілі відповів, що збирається “рівновіддалятися від усіх”.

“У пріоритеті повинен бути український народ. Так, зараз країною керують 5-6 осіб, в Україні діє феодальна олігархічна система. Це потрібно міняти. Тому, перш за все, я вважаю, що потрібно розширювати середній клас, потрібен швидкий розвиток економіки”, – сказав він.