Шокуючі наслідки візиту Зеленського в “Охмадит”

Ірина Дубровська 5, Серпень 2020, 22:21 1043
Шокуючі наслідки візиту Зеленського в “Охмадит”

Президент Володимир Зеленський відвідав «Охматдит» 29 липня з нагоди відкриття другої черги нового корпусу.
Новий корпус “Охматдиту”, який будувався з 2012 року, нарешті оголосили відкритим, багато людей робили все можливе і неможливе, щоб це сталося. 90% нового корпусу лікарні “Охматдит” було збудовано за часів Порошенка, але на цьому ніхто не піарився.
Президент запевнив, що відділення мають найсучаснішу техніку. За його словами, “найкраща, яка є сучасна техніка у світі, тут вона є”. Зеленський наголосив, що відтепер не треба буде везти українських дітей на діагностику за кордон, в Охматдиті з’явився сучасний діагностичний центр.
Вже не секрет, що нинішній президент любить піаритись, перерізаючи “червону стрічку” і називаючи навіть давні проекти “Великим будівництвом”. Та, як виявилось, в історії з “Охмадитом” не все позитивно. Детальніше проблеми лікарні описала Оксана Корчинська:

“Шокуючий результат візиту президента Зеленського і міністра охорони здоров’я Степанова в національну дитячу лікарню «Охматдит», де було сказано багато слів та обіцянок турботи про медиків і маленьких пацієнтів, але…
Сьогодні лікарі і медсестри 59 відділень Охматдиту отримали заробітну платню майже вдвічі меншу ніж в червні, від 3.5 тис до 8,5тис гривень. Вперше за багато років більшість кращих педіатрів, неонатологів, хірургів, кандидати і доктора наук, медсестри пішли у відпустку без відпускних виплат. Лікарі і медсестри онкогематології при всіх виплатах за супроводження інтенсивних хіміотерапій на руки отримали 5.8-8,5 тис грн!!!!

Що толку піаритися на відкритті нових відділень Охматдиту , якщо там фактично лікувати дітей можуть 50% медиків ??? В новому відділенні онкології, по якому ходив Зеленський з 48 необхідних медиків в наявності один лікар і одна медсестра! При таких виплатах яка надія на якісне лікування важкохворих дітей України ?

НДСЛ «Охматдит» заклад Міністерства охорони здоров’я , тоді що відбувається в районних і міських лікарнях ???”