“Слуга народу” захотіла “звалити з цієї країни” після заяв Хомчака про стягування військ РФ до кордону. ФОТО

Володимир Маркопольский 31, Березень 2021, 14:54 184

Народний депутат від Партії ” Слуга народу “Ганна Колісник захотіла” звалити з цієї країни”, реагуючи на звіт Головнокомандувача Збройних сил України Руслана Хомчака про те, що Російська Федерація стягує свої війська до українського кордону.

Відповідні фото опублікував народний депутат від партії ” Європейська Солідарність “Олексій Гончаренко, передає “Думка“.

“Слуга народу” Анна Колісник сказала, що “треба валити з цієї країни”. Таким чином вона відрегувала на вчорашній звіт головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака про те, що Росія стягує сили до кордону з Україною”, – зазначив Гончаренко.

Депутат заявив, що з таким відношенням до країни нехай всі депутати від партії “Слуга народу” тікають з країни.

“Правильно, тікайте. Разом з усією вашою “зеленою” бандою. Як ваш провідник Зеленський, який ховався від повісток. А ми знову прийдемо рятувати країну. Як тоді, в 2014 році”, – заявив Гончаренко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що голова Служби безпеки України Іван Баканов перед засіданням Верховної Ради мав список заздалегідь заготовлених питань, які йому повинні були ставити депутати від Партії «Слуга народу».