“Слуги народу” порушили передвиборчу обіцянку Зеленського

Ірина Дубровська 28, Вересень 2020, 21:17 97
“Слуги народу” порушили передвиборчу обіцянку Зеленського

Комітет із податкової і митної політики Верховної Ради рекомендував парламенту залишити повноваження “контррозвідувального захисту економіки держави” за Службою безпеки України.
Про це повідомив у Facebook перший заступник голови комітету Ярослав Железняк.

“Комітет проголосував за те, щоб де-факто залишити економіку як підрозділ СБУ. Тобто не тільки Бюро економічної безпеки матиме право лізти до бізнесу, а й СБУ. Саме те, на що скаржиться бізнес”, – написав він.Железняк зазначив, що на комітеті не вистачило одного голосу, щоб ухвалити “нормальну редакцію”.

Слуги народу на комітеті ВР вирішили не забороняти СБУ розслідувати економічні злочини, хоча це було однією з передвиборчих обіцянок Зеленського, - Шабунін 01

Водночас голова правління і співзасновник “Центру протидії корупції” Віталій Шабунін зазначив у Facebook, що таким чином “Слуги народу” відхиляють чергову передвиборчу обіцянку Володимира Зеленського.

“Ось при голосуванні цього законопроєкту і перевіримо, хто кого обманює: слуги – Зеленського чи він – суспільство”, – резюмував Шабунін.

Нагадаємо, 3 вересня Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроєкт №3087-д, який передбачає створення Бюро економічної безпеки.

Це було однією з умов отримання макрофінансової допомоги від ЄС у розмірі 600 млн євро.