“Слуги” пропхали законопроєкт, який дозволяє поліції перевіряти авто без свідків та понятих

consaidin 16, Липень 2020, 00:31 8387
“Слуги” пропхали законопроєкт, який дозволяє поліції перевіряти авто без свідків та понятих

У понеділок, 13 липня, депутати Верховної ради проголосували за документ, який має посилювати покарання за “нетверезе водіння”.

Утім, законопроєкт має суттєвий недолік, зауважують депутати “ЄС” та “Голосу”.

“Було б справедливо, якби сьогодні всі фракції внесли законопроєкт про повернення кримінальної відповідальності за водіння в нетверезому стані. Натомість монобільшість розглядає законопроєкт, за яким правоохоронці зможуть перевіряти транспортні засоби без свідків та понятих. У них взагалі совість є?”, – заявив депутат Руслан Князевич у ВР.

На цьому зауважила також нардеп від “Голосу” Олександра Устінова. Каже, що ухвалений документ “надзвичайно розширює права поліції”.

“Під цинічним прикриттям смерті цілої родини в неділю в страшному ДТП і начебто боротьбою з п’яним керуванням нам пхають:

Можливість зупиняти машину без підстав.

Огляд без понятих (читай обшуки бардачку, багажнику..

так це так і прописано в законопроекті).

Чи не підкинуть вам в бардачок наркоту, щоб “заробити” на вас грошенят, гарантувати тепер ніхто не зможе. Тепер вам треба буде віддавати документи і виходити з машини. Пам’ятаєте гаїшників, які в кущах сиділи з радарами? Вітаю, тепер це повертається. Знаків про радар і будь-яких маячків вже не треба”, – написала Устінова.

Депутат також наголосила, що цей законопроект навіть не підвищує штраф.

“Для цього лише одного законопроекту скликали позачергове засідання Ради! Подякуйте всім тим, хто голосував за цей треш і повернення “шо хочу то і роблю, бо я тут главний” на дороги України”, – додала Устінова.

Також вона зазначила, що голосували “Слуги разом з ОПЗЖ, Довірою, Батьківщиною”.