Справу проти Татарова закриють, суд відмовився продовжувати терміни розслідування

ДУМКА 5, Квітень 2021, 20:09 97
Справу проти Татарова закриють, суд відмовився продовжувати терміни розслідування

Верховний Суд відмовився розглядати скарги офісу генерального прокурора на рішення Київського апеляційного суду, який залишив без змін відмову продовжити терміни слідства у справі заступника керівника офісу Президента Олега Татарова.

Про це свідчить інформація на порталі судової влади України.

Так, 29 і 30 березня Касаційний кримінальний суд виніс мотивовану відмову розглядати скаргу офісу генпрокурора. Таким чином терміни слідства у справі Татарова закінчилися ще 1 березня, і тепер провадження повинні закрити.

Нагадаємо, 25 лютого Шевченківський районний суд відмовився продовжувати терміни слідства у цій справі. Після цього в офісі генпрокурора повторно подали клопотання про продовження слідства, але в суді знову відмовили.

Згодом в офісі генпрокурора вирішили оскаржити рішення в Київському апеляційному суді, проте суд розглядати скаргу відмовився.

21 грудня Татаров прийшов на допит в НАБУ, а Подоляк заявив, що Татаров написав заяву про призупинення повноважень на час слідства.

22 грудня директор НАБУ Артем Ситник заявив, що Бюро ініціюватиме арешт Татарова з можливістю вийти під заставу. Татаров після цього написав у Telegram, що Ситник “загрався”.

24 грудня стало відомо, що генпрокурор Ірина Венедиктова передала справу заступника Голови ВП Олега Татарова в СБУ.