США направлять військовий корабель в Чорне море

ДУМКА 6, Грудень 2018, 01:11 961
США направлять військовий корабель в Чорне море

Найближчим часом в Чорне море має зайти військовий корабель Сполучених Штатів Америки через напруженість в регіоні після російської агресії в Керченській протоці.

Про це йдеться в повідомленні CNN з посиланням на високопоставлених чиновників США.

Керівництво американських збройних сил звернулося в Держдеп, щоб він поінформував Туреччину про плани входження американського військового корабля в Чорне море.

Таке рішення було прийнято у відповідь на військову агресію Росії, яка захопила в районі Керченської протоки українські кораблі і моряків.

Крім того, джерело повідомило, що рішення оповістити Туреччину мотивоване тим, щоб американський флот мав можливість здійснити такий маневр, проте не немає точної впевненості, що це станеться.

У свою чергу представник 6-го флоту США заявив, що військові регулярно проводять операції по захисту у ввіреному їм районі, а саме у міжнародних водах і повітряному просторі Чорного моря.

Нагадаємо, раніше заступник помічника Державного секретаря США з питань Європи Джордж Кент заявив, що ідея німецьких політиків про те, що російські кораблі можна блокувати в інших Морях, заслуговує на увагу і таку міру впливу на Кремль варто обговорити.